Skip to main content

Skupinové cvičenie na strojoch

Špecializované pilates stroje Vám poskytnú cestu, ako sa dopracovať k zdravej chrbtici a k zdravému funkčnému telu. Posilní, strečuje a vybalansuje Vám každý sval na tele. Z hodiny na hodinu sa bude Vaše telo spružňovať. Tým, že sa natiahnú poskracované šľachy, stanete sa ohybnejším a silnejším, tuhé svalstvo sa uvolní, oslabené zase posilní. Stroje Vám ponúknu inú spätnú väzbu, ktorá Vám pomôže sa na daný cvik zamerať z úplne iného uhla a zvýši sa tak úroveň sebakontroly. Cvičenie na strojoch je určené však pre žiakov, ktorí už vychodili kurz PILATES MAT 1 a je im jasný pojem neutrálna panva, správne dýchanie a ovládajú celý repertoár základných cvikov.

Pilates SPRIGBOARD

Čaro pružín máte možnosť objaviť aj na skupinovom cvičení Pilates Springboard.  Tento stroj vychádza z Cadillacu (šetrí nám miesto) a vieme si na ňom precvičiť takmer kompletný repertoár cvikov z Cadillacu.  Pružiny sa dajú prispôsobiť úrovni klienta a je neskutočné ako telo reaguje automatickým zapnutím centra tela a posturálnej sily pre udržanie stability.  Vďaka tomuto skupinovému cvičeniu sa posuniete v pilatese ďalej a objavíte novú dimenziu pohybu a zábavy zároveň.

Rezervujte si termín

Pilates REFORMER

Cvičenie na jednom z najobľúbenejších pilates strojov – Reformeri. Tento sofistikovaný stroj v sebe kombinuje systém pružín, popruhov, kladiek a pohyblivej podložky.
Pružiny a kladky vytvárajú progresívnu rezistenciu, a tak svalová hmota produkuje kontrakciu (excentrickú alebo koncentrickú), ktorá simuluje funkčnú prácu svalu. Na druhej strane svaly, ktoré slúžia ako stabilizátory, sú pomocou strojov donútené pracovať izomentricky, čo napomáha k lepšej stabilite a rovnováhe tela.
Cvičenie na Reformeri je zážitkom a ďalšou métou v objavovaní krás pilatesu. Vyberte si z dvoch úrovní:

  • ZAČIATOČNÍK | MIERNE POKROČILÝ PILATES REFORMER.
  • POKROČILÝ PILATES REFORMER
Rezervujte si termín

Pilates JUMPBOARD

Cvičenie Jumboard je ďalším zábavným cvičením v našom meníčku. Zaručujeme vám neskutočný zážitok v bezgravitačnej polohe, ktorú zažívajú iba astronauti. Budete celý čas ležať a cítiť sa ako na Mesiaci . Je to unikátne KARDIO cvičenie po ležiačky. Celú hodinu skáčete bez zaťaženia kĺbov, spevňujete si celé telo a spalujete kalórie. Mnohí z vás by si mysleli, čím ťažšia pružina tým je to náročnejšie. Ale opak je pravdou v niektorých pozíciách. Príďte sa o tom presvedčiť.

Rezervujte si termín

Ako začať

Ak ešte nemáš s cvičením pilates žiadnu skúsenosť odporúčame začať so Štartovacím balíčkom 3 individuálnych hodín…

Ako sa zaregistrovať

V pravom hornom rohu vidíte tlačidlo PRIHLÁSIŤ, kliknite a stačte: NOVÁ REGISTRÁCIA…

Čo si priniesť na cvičenie

V štúdiu uprednostňujeme prstové protišmykové ponožky (môžete si…