Skip to main content

DO Pilates štúdio v Pezinku

DO Pilates štúdio je jediné v pezinskom kraji, ktoré ponúka skupinový pilates na strojoch. Vyznačujeme sa vysokou kvalitou služieb a inštruktorov, ktorá je zabezpečená medzinárodnou certifikáciou podľa svetovej metódy BASI (Body and Art Science International), www.basipilates.com.

Novovybudované, priestranné a slnečné štúdio (125m2) je vybavené originálnymi Balance Body strojmi (Reformer, Springboard, Tower, Wunda Chair) a rôznorodými pilates pomôckami (pilates arc, magic circle apod.), ktoré využívame pri cvičeniach na podložkách.

Každý si tu nájde svoju oázu pre zdravý pohyb, komfort, harmóniu a šťastie. Po hodine si môžete vychutnať výbornú kávičku v Lounge Zóne alebo priamo na teraske.

Staňte sa aj vy súčasťou našej DO pilatesovskej komunity a sledujte nás na FB, INST.

Želám vám úspešnú cestu k zdravému a pružnému telu.

Denisa Owen

majiteľka štúdia

NÁŠ CIEĽ

je sprístupniť metódu pilates každému z vás – zdravému alebo chorému, mladému či seniorovi, športovcovi i amatérovi. Snažíme sa napraviť napraviteľné, odstrániť odstraniteľné a vylepšiť všetky nedostatky postupným tempom. Jednoducho budeme pracovať mimo vašej komfotnej zóny, aby sme vyvolali žiadanú zmenu a dopracovali sa k želanému výsledku. Či je to skupinové cvičenie alebo individuálna hodina, klienti sa stretnú s profesionálnym a individuálnym prístupom, ktorý im zabezpečí kontinuálny rast a posun k stanovenému cieľu.

V DO Pilates štúdiu veríme, že vám pilates zmení nie len kontúry tela ale že sa stane súčasťou vášho zdravého životného štýlu!