Skip to main content

Individuálne hodiny

Individuálna hodina je výbornou voľbou, ako prispôsobiť hodinu zdravotnému stavu klienta a jeho individuálnym potrebám a očakávaniam. Inštruktor nastaví hodinu tak, aby docielil u klienta jeho maximálny výkon a posúval ho stále dopredu. Repertoár sa dá krásne upravovať podľa chuti a konkrétneho cieľa v daný deň cvičenia.

Pilates UNO

Hodina „šitá na mieru“ klienta. Koncepcia hodiny, portfólio cvikov, ich úroveň obtiažnosti a samotná intenzita sa nastaví podľa aktuálneho zdravotného stavu klienta, jeho flexibility a svalovej sily a v neposlednom rade podľa jeho cieľov a očakávaní. Kombinuje sa cvičenie na podložke MAT s cvičením na špecializovaných pilates strojoch APPARATUS.
Klient postupne získava a osvojuje si znalosti a princípy metódy pilates, naberá svalovú silu a flexibilitu tela. Postupne cíti zmenu, vidí zmenu a nakoniec získa nové telo:-)

Rezervujte si termín

Pilates DUO

Je vhodný pre kamarátov, známych, rodinných príslušníkov, ktorí chcú spojiť príjemné s užitočným. Hodina kombinovaná DO MAT a DO APP sa stále dá výborne prispôsobiť potrebám klientov.

Rezervujte si termín

Pilates FYZIO

Táto individuálna hodina je zameraná na post-rehabilitačný program. To znamená, že ak ste už ukončili svoju rehabilitáciu vo vybranej klinike pod odborným dohľadom vášho lekára, je čas pokračovať v tomto liečebnom procese v našom štúdiu. Na začiatku hodiny si fyzioterapeut opracuje danú oblasť aplikáciou rôznych uvoľňovacích techník: masážnych, reflexných a mäkkých techník. Potom podľa vlastného uváženia aj s ohľadom na vašu diagnózu zvolí liečebný postup, ciele a cviky, aby sme sa v určitom časovom úseku dostali k želateľnému výsledku. Ak sa váš zdravotný stav dostane na želanú úroveň, môžete sa zaradiť do skupinových cvičení a vybrať si vhodný kurz, aby sme zabezpečili neustálu kontinuitu liečby pohybom.

Rezervujte si termín

Ako začať

Ak ešte nemáš s cvičením pilates žiadnu skúsenosť odporúčame začať so Štartovacím balíčkom 3 individuálnych hodín…

Ako sa zaregistrovať

V pravom hornom rohu vidíte tlačidlo PRIHLÁSIŤ, kliknite a stačte: NOVÁ REGISTRÁCIA…

Čo si priniesť na cvičenie

V štúdiu uprednostňujeme prstové protišmykové ponožky (môžete si…