Skip to main content
DO-Pilates

Dnes je ten správny DEŇ, kedy treba ZAČAŤ

U nás sa vám metóda pilates dostane “pod kožu” a bez uvedomovania si ju budete vedieť aplikovať do každonného života. Budete ju vedieť a chcieť cvičiť doma, na dovolenke, kdekoľvek a kedykoľvek. A to je náš cieľ a satisfakcia z dobre vykonanej práce.

DO Pilate štúdio v Pezinku vzniklo v roku 2014 vďaka mojej vášni k pohybu a pilatesu. Táto vášeň sa stupňovala vďaka viditeľným výsledkom mojej práce s vernými klientami a to ma posúvalo ďalej. Časovo náročné štúdium fyzioterapie bola moja ďalšia méta, ktorá mi otvorila nové obzory a zvýšila odbornosť a kvalitu štúdia. Týmto sa štúdio stáva miestom terapie pohybom (kinezioterapia), ktoré môžu navštevovať naozaj rôznorodí klienti. Nie len zdraví juniori, seniori, športovci či mamičky ale aj tí, čo majú dlhodobé problémy s pohybovým aparátom alebo sú po rehabilitačnej liečbe. Svetom pilatesu vás budú sprevádzať vysoko kvalifikovaný odborníci s medzinárodným vzdelaním. Spokojnosť klientov a ich radosť z výsledkov tejto zázračnej metódy si môžete prečítať tu.

Nášou unikátnou špecializáciou sú originálne pilates stroje (reformer, springboar, tower, jumboard, wunda chair ) a pilates pomôcky (pilates arc a magic circle), ktoré nájdete jedine u nás. Ponúkame vám úplne novú dimenziu pohybu, ako ste zvyknutí. Cvičenie na originálnych strojoch je naozajstným zážitkom. Kombinuje escentrické posilňovanie svalov na princípe rezistencie pružín, nekonečný strečing a zväčšovanie rozsahu pohybu kĺbov. Treba to jednoducho zažiť.

Naše novovybudované štúdio sme s láskou navrhli tak, aby ste si tam každý našiel svoju oázu pre zdravý pohyb, komfort, harmóniu a šťastie. Po hodine v Core zóne si môžete vychutnať výbornú kávičku Ebenica v Lounge Zóne pri recepcii alebo v Garden zóne priamo na teraske.

V pláne sú aj pilates pobyty priamo pri mori a odborné workshopy na rôzne témy.

Vaša oáza pre zdravý pohyb (pozri video) sa nachádza v srdci Pezinka, pri Pezinskom parku s dobrými parkovacími možnosťami.

Staňte sa aj vy súčasťou našej DO pilatesovskej komunity a sleduj nás na FB, INST.