Do Pilates Escape Portorož 2020

Autor: 6. novembra 2019 Novinky

PILATES – FACE YOGA – WELLNESS pobyt s Denisou Owen

1.7.2020 – 5.7.2020, Portorož

PO ÚSPEŠNOM PILATES POBYTE V ROKU 2019 S DENISOU OWEN SA DO PORTOROŽE VRACIAME AJ V ROKU 2020

Ukrojte si kúsok času pre seba a podniknite „escape“ od každodenných povinností a starostí s odborníčkou na zdravý chrbát a Pilates mentorkou Denisou OWEN. Zavedie Vás do nádherného slovinského prostredia, Portorže, kde sa budete venovať iba svojmu telu a mysli. Cvičenie je zostavené tak, aby ste si každý deň precvičili všetky svalové skupiny a naučili sa základnú pilates zostavu, ktorú si po tomto pobyte budete vedieť sami cvičiť aj doma. Cvičenie bude doplnené o rehabilitačné prvky a na každej hodine vám predstavíme inú pilates pomôcku.

Cieľom tohto pobytu je celkové ozdravenie tela (well-being), zlepšenie jeho flexibility a rozsahu hybnosti kĺbov, zrelaxovanie celého organizmu a načerpanie novej pozitívnej energie. Dôraz bude kladený na správnu techniku cvičenia, jeho detaily, na správne dýchanie a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov pre zdravý chrbát.

Na konci pobytu dostanete materiály základnej Pilates zostavy cvikov a cvikov tvárovej yogy, aby ste si obe tieto metódy vedeli cvičiť doma.

Sledujte nás…

Pripravujeme ďalšie pobyty .

Cena

Pilates ESCAPE

Termín: 1.7.2020 – 5.7.2020, Hotel Histrion**** / Hotel Bernardin***** , Portorož

od 349€

(jedna osoba v dvojlôžkovej izbe)

+

doplatok za Pilates ESCAPE

Cena za cvičenie sa odvíja od vašich preferencií:
96 € Pilates cvičenie
49 € Face joga na pobyte

Nezabudnite, že vrátane ceny dostanete aj materiály zostáv cvikov tvárovej jogy a pilatesu na doma!!!

Rezervácia

info@travelisin.sk
+421 910 558 880

 

Termín rezervácie:

Prihlásenie do 1.2.2020 – záloha 150 €/osoba, doplatok do 25.5.2020

Čo si treba zobrať

  • zrkadlo, čelenku, sponky a olej na tvár (tvárová yoga)
  • podložku
  • pilates pomôcky (overball, pilates circle, theraband a blackroll)
  • všetko sa bude dať zapožičiať prípadne kúpiť na mieste

Program na každý deň

RÁNO

PILATES S RÔZNYMI POMÔCKAMI
Naučíme sa základnú aj pokročilú zostavu cvikov metódy pilates ale predstavíme vám aj tie náročnejšie pozície. Spoznáte vlastné telo, jeho rozsahy a limity a objavíte podstatu hĺbkových svalov. Krásne sa tu posilní centrum tela, stabilizuje panva a naučí sa správne dýchať. Ako výzvu na zintenzívnenie cvičenia budeme používať rôzne pomôcky (Pilates circle, TheraBand, Over Ball a závažia). Zistíte, že aj pri pilatese sa dá zapotiť.

VEČER

PILATES A STREČING
Do vášho wellness programu zaradíme aj plnohodnotný strečing. Hodina bude skonbinovaná pilates strečingovými pozíciami a masírovaním pomocou terapeuticej pomôcky BLACKROLL. Budú sa vám uvoľňovať svaly aj fascie na myofasciálnej úrovni. Sval sa prekrví, vyživí a okysličí a vy sa budete cítiť ako znovuzrodený a vyšší o niekoľko centimetrov. Na konci hodiny sa vám pravdepodobne podarí dotknúť sa podložky pri odrolovaní chrbtice v stoji.
Čo si so sebou zobrať:
– Zrkadlo, čelenku, sponky a olej na tvár (tvárová yoga)
– Podložku
– Pilates pomôcky (overball, pilates circle, theraband a blackroll) – všetko sa bude dať zapožičiať prípadne kúpiť na mieste.

HARMONOGRAM CVIČENIA A AKTIVÍT NA POBYTE:

1 deň 1.7 (streda)              Príchod – check-in vo svojom hoteli

                                            Večerný strečing

Wellcome drink

2 deň 2.7 (štvrtok)             Ranný pilates s pomôckou

                                            Výlet na lodi alebo voľný program

                                            FACE YOGA a Večerný pilates so strečingom

3 deň 3.7 (piatok)              Ranný pilates s pomôckou

                                            Výlet do lokálneho kúpeľného zariadenia

                                            Talasso Spa Lepa Vida  alebo voľný program

                                            Večerný pilates so strečingom

4 deň 4.7. (sobota)             Ranný pilates s pomôckou

                                            Paddle boarding alebo Voľný program

                                            Večerný pilates so strečingom

5 deň 5.7. (nedeľa)             Ranný pilates s pomôckou

Check-out z hotela

INFORMÁCIE K HOTELU

Moderný hotel Histrion****(349€/osoba) prešiel v roku 2019/2020 kompletnou rekonštrukciou. Nachádza na malebnom mieste v Portoroži a obklopuje ho more s malým jachtárskym prístavom. Tento hotel ponúka svojim hosťom wellness centrum a aquapark, súkromnú pláž a vonkajšie bazény, ako aj niekoľko reštaurácií a kaviarní. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, je na výber množstvo športových a rekreačných programov.

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s výhľadom na more alebo na prístav, klimatizácia, telefón, SAT TV, rádio, minibar, kúpeľňa, WiFi, župan, papučky, kúpeľňa – sprchový kút alebo vaňa, sušič na vlasy.

Grand hotel Bernardin*****(420€/osoba) sa nachádza priamo na pláži medzi historickými mestami Portorož a Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Jadran a krytým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vírivkou, saunou a rôznymi masážnymi procedúrami. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Bernardin majú súkromný balkón s výhľadom na Jadranské more. K dispozícii máte priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostnú schránku. V súkromnej kúpeľni s vaňou nájdete sušič vlasov a toaletné potreby zdarma.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

Cena zahŕňa

4x ubytovanie v 1/2 podľa vybranej kategórie hotela, 4x polpenzia formou bohatých bufetových stolov, vstup do wellness centier, vstup do Laguna water centra

Grandhotel Bernardin- vstup na súkromnú pláž, župan, papučky, osuška, lehátko a slnečník na pláži, WiFi, parkovisko.

Cena nezahŕňa

Poistenie storna pobytu a komplexných liečebných nákladov 10€/osoba/pobyt, cvičenie Pilates s Denisou 96€/osoba,49 € Face joga, pobytová taxa 11€/osoba/pobyt. Pri ubytovaní v hoteli Histrion- 10€/osoba/deň v prípade záujmu za lehátko a slnečník na pláži.

Grand hotel Bernardin*****