DO Pilates ONLINE

Výborný spôsob ako pokračovať v pravidelnom cvičení aj počas týchto dní, kedy väčšina z nás zostáva doma.  Zdravie máme len jedno a treba sa oň starať.  Máte možnosť cvičiť podľa úžasných pilates zostáv zameraných na celé telo, a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Využitiu potenciálu sociálnych sietí pre šírenie tejto výnimočnej  metódy by sa potešil aj sám jej zakladaťeľ, J.H.Pilates.  Jeho snom vždy bolo, aby si jej princípy, čo najviac ľudí osvojilo a prenieslo do ich každodenných aktivít a činností.  A práve online verzia nám dáva možnosť poskytovať kvalitné cvičenie nielen klientom štúdia, ale všetkým ľuďom na Slovensku, ktorí ho vedia oceniť.

I keď online verzia cvičenia neobsahuje aspekt dotyku, ktorý je tak dôležitý pre navedenie tela do správnych pozícií, garanciou zostáva vysoká kvalita a odbornosť ponúkaných videí.

ÁNO, chcem cvičiť

Ako bude skupina Fungovať?

Budeme sa stretávať dvakrát týždenne na živých vstupoch priamo vo Facebook skupine.  Ak tieto vstupy z akýchkoľvek dôvodov nestihnete, záznam zo vstupov zostane v skupine uložený do 5 týždňa od začatia kurzu, takže si budete môcť podľa videí cvičiť aj viackrát do týždňa.

Cvičenie bude plánované pre rôzne úrovne náročnosti a s rôznymi pilates pomôckami, takže každý si tu nájde svoje.  Živé vstupy budú nastavené na 50min a budú doplňované aj o fyzio cvičenia pre zdravý chrbát.  Ako bonus do hodín pilatesu zakomponujem aj prvky z programu BootyBarre, ktorého certifikáciou práve prechádzam.  Je to cvičenie, ktoré v sebe kombinuje prvky pilatesu, baletu, jógy a fitnesu so zameraním na partie zadku a nôh.  Jednak sa tieto partie krásne vyformujú a jednak sa posilnia všetky kĺby dolných končatín: členok, koleno aj bedro!  MÁTE SA NA ČO TEŠIŤ!

Aké sú podmienky členstva?

Cena vstupného do klubu je 35Eur mesačne (8hodín, 1 hodina je ZDARMA).

Termíny živých vstupov: každý UTOROK a ŠTVRTOK o 9h – 9:50h

Prihlasovanie prebieha cez DO Pilates registračný systém na stránke https://do-pilates.isportsystem.sk.  Kurz je nahodený na mesiac Apríl, platí sa cez platobné informácie, ktoré vám systém pošle automaticky.

Ako sa môžem prihlásiť?

Rezervačný systém
  • Uhraďte kurzovné 35e (stačí preposlať potvrdenie, nemusíme čakať na realizáciu platby)
  • Pošlite mi žiadosť na privátnu skupinu na Facebooku
Facebook skupina
  •  Alebo email s vašou Facebook adresou a ja vás pozvem do skupiny

Čo budem k cvičeniu potrebovať?

  • mať profil na Facebooku
  • Podložku
  • Ideáne je mať doma aj Pilates pomôcky: overball lopta, kilové činky, pilates kruh, roller, guma (expander), fit lopta.
  • Pitný režim

 

Teším sa na naše spoločné virtuálne hodiny v uzavretom kruhu!